Karol4262viz Karol4262viz Matematyka Rozwiązane jedno opakowanie sera kosztuje 3zł 20gr a cenna kartonu mleka wynosi 2zł 10gr Amelka kupiła 2 opakowania sera i 2kartony mleka Ile złotych i groszy Amelka zapłaciła za zakupy