ile kg jabłek kupiła mama, jeżeli 1kg kosztował 4,5zł, a zapłaciła 3zł 15gr?​

Ile Kg Jabłek Kupiła Mama Jeżeli 1kg Kosztował 45zł A Zapłaciła 3zł 15gr class=