jabłka kosztują 2.75 zł kg ile zapłacę za 1kg20g jabłek ?​

Odpowiedź :

Odpowiedź:

2,75 zł * 1,20 kg = 3,30 zł ------ tyle zapłacimy za 1,20 kg

Odpowiedź:

₂,₇₅ ₓ ₁,₂₀ ⇒ ₃,₃₀ zl

Szczegółowe wyjaśnienie: