Zadanie 2.5 RÓWNANIA Chleb w opakowaniu kosztuje 2,20 zł. Chleb jest o 2 zł droższy od opa- kowania. Ile kosztuje chleb, a ile opakowanie?​

Odpowiedź :

Odpowiedź:

2,20-2zł równa się 20 groszy opakowanie

a 2 zł chleb

2,20zł-2zł=20gr

Koszt opakowania - 20gr

Odp. Chleb kosztuje 2zł, a opakowanie 20gr.

Pozdrawiam serdecznie