Odpowiedź :
a) 18 m/s * 3600s : 1000 = 64,8 km/h
b) 140 km/h * 1000 : 3600/ = 38,8 m/s
8. 30m
wydaje mi sie ze jest dobrze
b) 140 km/h * 1000 : 3600/ = 38,8 m/s
8. 30m
wydaje mi sie ze jest dobrze
Odpowiedź:
7.
18 m/s = 5 km/h
140 km/h ≈39 m/s
Wyjaśnienie:
8. 30 m