Zrudzinska0viz Zrudzinska0viz Matematyka Rozwiązane Z.6. (2p) lle trzeba zapłacić za 2,4 kg gruszek, jeśli 1kg kosztuje 3,29zł?Obliczenie wykonaj metodą pisemng.