Lidimviz Lidimviz Matematyka Rozwiązane Cena żółtego sera wynosi 12zł/kg. Oblicz a) Ile należy zapłacić za 20 dag sera? b) ile sera można kupić za 5 zł? c) Ile reszty wyda kasjerka płacąc 10 zł