Odpowiedź :
Odpowiedź:
1kg=1000g
250g - 4,85zł
1000g - x
x=(1000*4,85)/250= 19,4zł
odp.: Kilogram owoców kosztuje 19,40zł
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
1kg=1000g
250g - 4,85zł
1000g - x
x=(1000*4,85)/250= 19,4zł
odp.: Kilogram owoców kosztuje 19,40zł
Szczegółowe wyjaśnienie: