Pomoczy szybko Oblicz Pisemnie błagam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Pomoczy Szybko Oblicz Pisemnie Błagam 1 class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

 0,08

* 0,6

-------------

 0,048

   0,07

*   0,24

-------------------

   028

+ 014

--------------

0,0168

   

   3,04

*    0,9

-----------

2,736

  1,4³ = 1,4 * 1,4 * 1,4 = 2,744

     1,4

*    1,4

--------------

   1,96

*   1,4

-------------

  2,744

     5,43

*     1,5

------------------

      2715

+   543

----------------------

   8,145

zad 6

1kg = 3,49 zł

2,4 kg = x

3,49 * 2,4 = 8,376 zł ---- tyle kosztuje 2,4 kg gruszek

     3,49

*     2,4

----------------

    1396

+  698

----------------

   8,376