Marcelina7654viz Marcelina7654viz Matematyka Rozwiązane Na targu 1 kg jabłek kosztuje 2,60 zł, 1 kg gruszek kosztuje 4,20 zł, a 1 kg śliwek 3,50 zł. Cena 1 kg jabłek wynosi w sklepie była o 65 gr wyższa od ceny 1 kg tych owoców na targu. Stanowiła ceny 1 kg jabłek w sklepie.