Odpowiedź :
Odpowiedź:
1kg-4zł
0,62*4zł= 2,48zł
Odp.: Za 0,62kg zapłacisz 2,48zł.
Szczegółowe wyjaśnienie:
Mam nadzieję że pomogłam :)
Odpowiedź:
0,62kg * 4zl/kg = 2,48zl
Za 0,62 kg mandarynek zaplacisz 2,48 zl.
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
1kg-4zł
0,62*4zł= 2,48zł
Odp.: Za 0,62kg zapłacisz 2,48zł.
Szczegółowe wyjaśnienie:
Mam nadzieję że pomogłam :)
Odpowiedź:
0,62kg * 4zl/kg = 2,48zl
Za 0,62 kg mandarynek zaplacisz 2,48 zl.
Szczegółowe wyjaśnienie: