Sprzedawca zmieszał 3 kilogramy ciastek w cenie 13 zł za 1 kg, 2 kg ciastek w cenie 15 zł za 1 kg oraz 4 kg ciastek w cenie 17 zł za 1 kg. Oblicz cenę mieszanki ciastek, by kwota ich sprzedaży nie zmieniła się.