Odpowiedź:
Na dole
Wyjaśnienie:
Najczęściej robie zakupy w Biedronce.
zakupy robie 2 razy w tygodniu.
Kupuje owoce słodycze i picie i jakieś tam dodatki.
Lubię kupować Żelki i wodę.
Nie lubię monsterów.
Wydaje około 30zł
Jak nie kupuje w Biedronce to w Lidze.
Wiec pozdrawiam
wiem nie mam 10 zdań