Curtviz Curtviz Matematyka Rozwiązane Kurczak o wadze 4 kg kosztuje 3,30 zł za kg. 15% jest tracone podczas przygotowywania, a kolejne 20% jest tracone podczas gotowania kurczaka na zapiekankę. Oblicz koszt 150g gotowanego kurczaka użytego do zapiekanki.