Anonimviz Anonimviz Matematyka Rozwiązane Zosia miała kupić: jajka,bułki,ser, makaron, 2 opakowania ciastek,cukier waniliowy i mleko ceny: jajka= 5 zł, ser=10 zł ,bułki, 3.50 zł,makaron 1 opakowanie 10,40zł 1 opakowanir ciastek=5.50 zł2 opakowania ciastek= 6,30 złcukier waniliowy 3 zł a mleko 2,30 złile zapłaciła zosia za wszystkie zakupy??