W sklepie są wafle waniliowe po 4 zł za kilogram i czekoladowe po 6zł za kilogram. Sprzedawca chce zrobić mieszankę tych wafli w cenie 5,50 zł za kilogram. Ile wafli każdego rodzaju powinien zmieszać, aby otrzymać 20 kg mieszanki?