Odpowiedź :
Kowalscy: 4400-360=4040 zł
Nowakowie: 6500-450=6050 zł
Różnica: 6500-4400=2100 zł
4040-2100=1940
6050-2100=3950
Odp. Więcej wydają Kowalscy
Nowakowie: 6500-450=6050 zł
Różnica: 6500-4400=2100 zł
4040-2100=1940
6050-2100=3950
Odp. Więcej wydają Kowalscy
P. Kowalscy-
4400zł-100%
360zł-x
x=36000/4400=360/44=ok 8,18%
P.Nowak-
6500zł-100%
450zł-x
x=45000/6500=450/65=ok 7%
Więcej wydają p.Kowalscy.
4400zł-100%
360zł-x
x=36000/4400=360/44=ok 8,18%
P.Nowak-
6500zł-100%
450zł-x
x=45000/6500=450/65=ok 7%
Więcej wydają p.Kowalscy.
4400zł = 100%
44zł = 1% państwo Kowalscy
360 : 44 ~ 8,2
6500zł = 100%
65zł = 1% państwo Nowakowie
450zł : 65zł ~ 6,9%
Odp. Większą część dochodów przeznaczają państwo Kowalscy.
Ps. znak ~ -przyblirzenia
44zł = 1% państwo Kowalscy
360 : 44 ~ 8,2
6500zł = 100%
65zł = 1% państwo Nowakowie
450zł : 65zł ~ 6,9%
Odp. Większą część dochodów przeznaczają państwo Kowalscy.
Ps. znak ~ -przyblirzenia