Odpowiedź :
Pawełki (cena za kg) = 10,5 zł za
Marcinki = 10,5 x 1,2 ( cena za kg) = 12,6 zł
Koszty= 10,5 zł x 0,3 + 0,6 x 12,6zł = 3,15zł +7,56 zł = 10,71 zł
Reszta= 20zł -10,71zł = 9,29 zł
Odp. Otrzyma 9,29 zł reszty:D
Marcinki = 10,5 x 1,2 ( cena za kg) = 12,6 zł
Koszty= 10,5 zł x 0,3 + 0,6 x 12,6zł = 3,15zł +7,56 zł = 10,71 zł
Reszta= 20zł -10,71zł = 9,29 zł
Odp. Otrzyma 9,29 zł reszty:D
Pawełki (za kilogram) = 10,5 zł
Marcinki = 10,5 x 1,2 (za kilogram) = 12,6 zł
Pawełki= 10,5 zł x 0,3= 3,15zł
Marcinki= 12,6zł x 0,6= 7,56 zł
Koszty= 3,15zł +7,56 zł = 10,71 zł
Reszta= 20zł -10,71zł = 9,29 zł
Odp. Otrzymano 9 zł 29gr.
Marcinki = 10,5 x 1,2 (za kilogram) = 12,6 zł
Pawełki= 10,5 zł x 0,3= 3,15zł
Marcinki= 12,6zł x 0,6= 7,56 zł
Koszty= 3,15zł +7,56 zł = 10,71 zł
Reszta= 20zł -10,71zł = 9,29 zł
Odp. Otrzymano 9 zł 29gr.