Państwo kowalscy postanowili wylozyc podloge przedpokoju o wymiarach 6m na 3m kwadratowymi kafelkami o boku 20 cm . Kafle sprzedawane sa w paczkach po 20 sztuk w cenie 32 zl za 1m kwadratowy . Oblicz liczbę paczek z kaflami , ktore musza zakupić panstwo kowalscy doliczajac 10% płytek na ewntualne straty . Jaki bedzie koszt zakupu kafli.
Proszę o dokladne rozwiazanie tego zadania:)
Pilne