Kaka9955viz Kaka9955viz Matematyka Rozwiązane Kilogram jabłek w hurtowni kosztuje 2.40, a w sklepie 3.60. O ile procent droższe jabłka są w sklepie niż w hurtowni? O ile procent są tańsze jabłka w hurtowni niż w sklepie?