przez ostatnie 2tygodnie żelazko o mocy 2400w używaliśmy 5razy w tygodniu za każdym razem po 15min.oblicz jaki jest koszt korzystania, skoro za jedną kilowato godzinę zapłacisz 1zł10gr​