Jzarzycka9viz Jzarzycka9viz Matematyka Rozwiązane Cena jabłek I gatunku wynosi 2,80 zł a cena jabłek II gatunku jest o 25%niższa. Oblicz ile zapłacisz za 4 kg jabłek I gatunku i 6 kg jabłek II gatunku?