W powyszej tabli podano ceny produktów za 1kg. Oblicz, ile kosztuje:.
Zadanie w załączniku


W Powyszej Tabli Podano Ceny Produktów Za 1kg Oblicz Ile Kosztuje Zadanie W Załączniku class=