Kasia kupiła trzy jogurty po 2 zł i dwie paczki kaszy paczka kaszy kosztuje 7 zł ale w promocji obniżono jej cenę o jedną złotówkę Kasia dała sprzedawczyni cztery monety pięciozłotowe ile reszty dostała.