Potrzebuje pomocy na korki z matmy
mam wymyśleć podobne pytanie tylko o puszkach. Na 16 potrzebuje​


Potrzebuje Pomocy Na Korki Z Matmy Mam Wymyśleć Podobne Pytanie Tylko O Puszkach Na 16 Potrzebuje class=

Odpowiedź :

[tex]10 - 6 = 4[/tex]

[tex]11zl + 3.4zl = 14.4zl[/tex]

Obliczyliśmy, że za 4 sztuki zapłacimy 14,4 złotych.

Zatem za jedną sztukę zapłacimy:

[tex]14.4zl \div 4 = 3.6zl[/tex]

Odpowiedź: Za jedną sztukę zapłacimy 3,6 złotych.