Czy może ktoś z was ma to zrobione

a) V = 2000cm³
V = 2dm³ = 2l
więc 2000cm³ = 2dm³ = 2l
b) V = 12m³
V = 12000 dm * 1 dm * 1 dm = 12000dm³ = 12000l
więc 12m³ = 12000l
Nie wiem czy na pewno dobrze