Kasia chciała kupić 6 paczek ciasteczek, ale zabrakło jej 22 złotych. Zdecydowała się jednak kupić tylko 4 paczki i zostało jej jeszcze 2zł. Ile kosztuje jedna paczka ciasteczek? Zapisz obliczenia.