pomocy proszę, potrzebuję na jutro 8​

Pomocy Proszę Potrzebuję Na Jutro 8 class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

a) 25,76 - 12,72 = 13,04 spr. 13,04 + 12,72 = 25,76

96,38 - 36,29 = 60,09 spr. 60,09 + 36,29 = 96,38

65,473 - 0,53 = 64,943 spr. 64,943 + 0,53 = 65,473

b) 8,53 - 0,856 = 7,674 spr. 7,674 + 0,856 = 8,53

18,753 - 17,86 = 00,893 spr. 00,893 + 17,86 = 18,753

37,8 - 18,921 = 18,879 spr. 18,879 + 18,921 = 37,8

c) 350 - 197,82 = 152,18 spr. 152,18 + 197,82 = 350

800 - 645,93 = 154,07 spr. 154,07 + 645,93 = 800

70,05 - 15,128 = 54,922 spr. 54,922 + 15,128 = 70,05

Szczegółowe wyjaśnienie:

spr. = sprawdzenie

Zobacz obrazek Lenkiewiczkonstancja