Zadanie 4. (0 - 1) Gospodyni zrobiła zakupy w dwóch sklepach. Kupiła wędliny, które razem wazyły 1,6 kg. W jednym sklepie kupiła szynkę w cenie 35 zł za kilogram, a w drugim parówki w cenie 21 zł za kilogram. W każdym sklepie zapłaciła tyle samo. Oceń prawdziwość podanych zdań. Wybierz P, jeśli zdanie jest prawdziwe, albo F - jeśli jest fałszywe. Gospodyni kupiła 1 kg parówek. P F Gospodyni kupiła o 60 dag mniej szynki niż parówek. P F proszę z obliczeniami daje naj​