Karol kupił kilkanaście sztuk cebulek żonkili i zapłacił 7,65 zł. Ile kupił cebulek, jeśli jedna kosztowała 0,45zł? DAM NAJ ale ma być jak do tego doszliście a nie tylko odp bo tak to sama umiem​