Sześciokilogramowe opakowanie proszku do prania kosztowało 35,28 zł, a czterokilogramowe opakowanie-24,12,ł.W którym opakowaniu 1kg proszku był droższy? o ile?(dzielenie pisemne ułamków dziesiętnych pls zróbcie tym sposobem)​

Sześciokilogramowe Opakowanie Proszku Do Prania Kosztowało 3528 Zł A Czterokilogramowe Opakowanie2412łW Którym Opakowaniu 1kg Proszku Był Droższy O Iledzielenie class=