Pomóżcie pls

Mama kupiła 6 jogurtów ,śmietanę i serek. Serek kosztował 4 zł a śmietana była dwa razy droższa od jogurtu. Za zakupy mama zapłaciła 16 zł. Oblicz ile kosztował jogurt.