Zad 1
Mama kupiła 0,30kg cukierkow po 17,50zl zekilogram i czekolade ze 9,80zl ile zaplaciła mama?








Zad 2.
Ewa kupiła 2,4kg bananòw po 6,70zl za kilogram. ile otrzyma reszty gdy zaplaci banktnotem 20-zlotowym

prosze teraz!!! dziekuje​