Magda, Kasia, Jurek i Wojtek zrobili zakupy. Magda kupiła 1,5 kg jabłek
po 4,20 zł za 1 kg i 2 maskotki po 17 zł za sztukę. Kasi zakupy to 0,8 kg
cukierków po 17,50 za 1 kg, książka za 16 zł i album za 32 zł. Jurek kupił
0,4 kg ciastek po 15 zł za 1 kg i 5 pisaków po 9 zł za sztukę, a Wojtek -
kalendarz za 18 zł i 0,9 kg sera po 16 zł za 1 kg. Kto z nich zapłacił najwięcej
za swoje zakupy, a kto najmniej?
-