Ktoś pomorze prosze daja naj ​

Ktoś Pomorze Prosze Daja Naj class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

5,52zł/230g=0,024zł/g

0,024zł/g*430g=10,32zł

Odp: większy kawałek sera kosztuje 10,32zł

360°:24h=15°/h

45min=3/4h

15°/h÷4=3,75°/15min

3,75°*3=11.25°/45min

Odp: w ciągu lekcji Ziemia obróci się o 11,25°

Szczegółowe wyjaśnienie: