Anonimviz
Anonimviz
Matematyka
Rozwiązane
Zadanie 3. Na jutro!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedź :
Korciaaaaaaviz
Korciaaaaaaviz
4 * 0,5 l + 3 l = 5 l
35 zł za 7 litrów. 35/7 = 5
Cena za 1 litr - 5 zł
10 * l + 8 * 0,5 l = 14 l
4 zł za 0,5. 4 zł * 2 = 8 zł za jeden litr
8 zł * 5 = 40 zł
6 zł za litr. 6/2 = 3 zł - cena za pół litra
8 * 3 zł = 24 zł
Mam nadzieję że pomogłam :)
Answer Link
ZOBACZ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI ( 32+ )
Viz Inne Pytanie
Poproszę O Wymowę Tego Teksu. Pliss Szybko
Zapisz W Prostrzej Postaci I Oblicz (3x-y+1)-(x+y)+(y-x)= ,dla X=2 Y=-3
Dopasuj Podane Słowa Do Luk youth Campsite Cottage Four-star Forested Upmarket Chalet Accommodation• To Stay In A ________ Hostel • To Book A(n) _______/____
Proszę O Szybką Odpowiedz
Zadanie W Załączniku Daje Naj Proszę O Pomoc
Wyznacz Wzór Funkcji Liniowej Przechodzącej Przez Punkty A=(0,1) B=(3,0)
Uzupełnij Tekst Zmiany W Rolnictwie Brytyjskim Zapoczątkowane W Szesnastym Wieku Doprowadziły Dwa Wieki Później Do W Jej Wyniku Powstało Nowoczesne Rolnictwo Za
NIE TRZEBA PISAC OBLICZEŃ, WYSTARCZY SAM WYNIK, MOZE BYC W ZAOKRĄGLENIUPrzed Kąpielą Wskaznik Pokazywał Zużytych 0,323 M3 (metrów Szesciennych) Wody. Po Kąpieli
Potrzebuje Pomocy W Zadaniach Z Matematyki Będę Bardzo Wdzięczny Mając Daną Funkcję Kwadratową Y=-x^{2}+ 5x +6 a) Wyznacz Wierzchołek W[p,q] b)Podaj Postać Ka
Punkt B. Daję Naj!!