Gixico6156viz Gixico6156viz Matematyka Rozwiązane .Za 5 kg truskawek zapłacono 24zł. O ile tańsze byłyby te truskawki, gdyby za taka samą kwotę można było kupić 6 kg tych owoców? A: o 0,80 zł B: o 0,48 zł C: o 0,24 zł D: o 0,50 zł