Na teraz!!! oblicz koszt cukierków:

Na Teraz Oblicz Koszt Cukierków class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

Szczegółowe wyjaśnienie:

przykład na któym wytł€maczę ci jak to obliczyć

mamy pół kilo cukierków któe kosztują 15 zł za kilogram

więć mamy 0,5 kg po 15 zł

mnożymy cenę przz wagę

15zł*0,5=7,5zł

teraz odpowiedż na zadanie :)

cena michałków:

23,49*0,27=6,35zł

cena galartki:

16,88*0,73=12,30zł

cena zozoli

14,29*0,89=12,70zł