Ciasteczkoczekoladowviz Ciasteczkoczekoladowviz Fizyka Rozwiązane Zadanie 4. Paczek jest dwa razy droższy od buiki. Za sześć bulek i jednego pączka Dorota zapłaciła 16zł. Ile kosztował pączek? Rozwiąż zadanie ukladając odpowiednie równanie. pomoz ktos plzz dam naj kazdemu!!!!!!! tylko szybkoooo