2 Jarek kupił do placków kilka cukinii po 3 zł za sztukę i kilka kolb kukurydzy po 2 zł za sztukę. Zapłacił za nie łącznie 20 zł. Zapisz podaną informację w postaci równania. Sprawdź, czy Jarek za tę samą kwotę mógł kupić 2 cukinie i 7 kolb kukurydzy.