Odpowiedź:
LUDZIE LUDZIE!kupujcie moje mandarynki,tylko u mnie taki smak,Idealna cena dla każdego obywatela!!Tylko 35 zł za kilogram!Mandarynki pochodzą z Rosji,ten soczysty kwaśny i gorzki smak zadziwia każdego kupuj moje mandarynki!!!
Wyjaśnienie:
XD mam nadzieję że pomogłam