kilogram gruszek kosztuje 3,49 ile będzie kosztować 2,4 kg gruszek?

Szybko potrzebuję!


Odpowiedź :

2,4*3,49 = 8,376 = 8,38 zł

odp.

2,4kg gruszek kosztuje 8,38zł.

Odpowiedź:

3,49 × 2,4 :1 = 8,376zł

Szczegółowe wyjaśnienie: