Pomoże mi ktoś z zadaniem matematyki mam to na jutro i zostało mi tylko jedno ćwiczenie.
Ćwiczenie.13 szkoła podstawowa
a) 3kg jabłek po b złotych za kilogram: .....
b) półtora kilograma gruszek po g złotych za kilogram: .....
c) 35 dąb sera po d złotych za kilogram: ......
d) 100 czy rodzynek po r złotych za kilogram: .....

I jakby się komuś chciało to może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi w wartościach i wyrażaniu algebricznym nie wie.m czy dobrze to napisałam.


Pomoże Mi Ktoś Z Zadaniem Matematyki Mam To Na Jutro I Zostało Mi Tylko Jedno Ćwiczenie Ćwiczenie13 Szkoła Podstawowa A 3kg Jabłek Po B Złotych Za Kilogram B Pó class=