Odpowiedź :
Odpowiedź:
1. 120 zł(90zł:3=30zł 90zł+30zł=120 zł)
2. Wydaje mi się, że to będzie 1, 25 mieszaminy.
Mam nadzieję, że pomogłam :)
Odpowiedź:
1. 120 zł(90zł:3=30zł 90zł+30zł=120 zł)
2. Wydaje mi się, że to będzie 1, 25 mieszaminy.
Mam nadzieję, że pomogłam :)