Juliadabrowska430viz Juliadabrowska430viz Matematyka Rozwiązane Oblicz cenę 1 kg placka drożdżowego jeśli koszt surowców na 12 kg tego wyrobu wynosi 80,55 zł co stanowi 47% ceny detalicznej