Za 40 dag cukierków czekoladowych zapłacono 8,88 zł. Oceń prawdziwość podanych zdań. Wybierz P
jeśli zdanie jest prawdziwe lub F jeśli jest fałszywe.
Za 50 dag tych cukierków należy zapłacić 10,20 zł
Р
F
Cena 1 kg tych cukierków jest równa 22,20 zł
P
F