Czasd do 9:35 ważne! Wojtek kupił 1 i 1/2 jabłek po 2, 50 zł za kilogram i 2 i 3/5 gruszek po 3, 40 zł za kilogr. Ile reszty otrzyma Wojtek jeżeli zapłaci banknotem 20 zł