Odpowiedź :
Odpowiedź:
2,50×2,40=6 gruszka 1.73×4=6.92 zapłacił 6+6.92=12.92
Odpowiedź:
Jabłka- 2,40x2,50=6.00
Gruszki- 1,73x4=6,92
6.00+6.92=12,92- cena owoców
Odp: Pan Karol za owoce zapłacił razem 12.92
Odpowiedź:
2,50×2,40=6 gruszka 1.73×4=6.92 zapłacił 6+6.92=12.92
Odpowiedź:
Jabłka- 2,40x2,50=6.00
Gruszki- 1,73x4=6,92
6.00+6.92=12,92- cena owoców
Odp: Pan Karol za owoce zapłacił razem 12.92