Zad 2
Ela miała 35 zl , kupila piórnik za 14.45 zl a potem zjadla lody waniliowe. Zostało jej 18 zł i 15
groszy .Ile kosztowały lody?​


Odpowiedź :

Odpowiedź:

35-14.45=20.55

20.55-18.15=2.40

Nie obiecuje, że jest dobrze