Ewelinablossviz Ewelinablossviz Matematyka Rozwiązane KARMĘ DLA PSA MOŻNA KUPIĆ W OPAKOWANIU O WADZE 2,4 KG ZA 26,40 ZŁ LUB W OPAKOWANIU 70 DAG ZA 8,40 ZŁ . W KTÓRYM OPAKOWANIU 10 DAG KARMY JEST DROŻSZE?.O ile złotych droższe? Potrzebuje na już pls. nie zapomnijcie o odp